Elmacik.net adresimizde sizin vermiş olduğunuz bilgiler haricinde kişisel veriler toplanmamaktadır. Üyelik sırasında vermiş olduğunuz bilgiler ise izniniz olmadan kullanılmaz.

1- Toplanan bilgiler

Elmacik.net adresinde, bayi mizin sitemizde ne kadar kaldığı, hangi sayfaları dolaştığı, giriş saatleri, IP bilgisi, işletim sistemi, tarayıcı bilgisi, anket sonuçları vb veriler kişilerden bağımsız olarak toplanır. Bu veriler, hiçbir şekilde kullanıcının kimliğine ilişkin bilgi içermeyeceği gibi, bunları kullanarak kişiye ilişkin özel bilgilere ulaşmak da mümkün değildir. Bayilerimiz ise bunlara ek olarak kendi istekleri doğrultusunda sitemize bayilik kaydı sonucunda vermiş oldukları bilgiler, sitemizin hizmetlerinden faydalanabilmeleri için otomatik olarak sistem tarafından kaydedilir.

2- Toplanan bilgiler nasıl kullanılır

Kişisel bilgi içermeyen veriler, firmamız politikalarını belirmede, piyasa araştırmalarında ve istatistiksel amaçlar doğrultusunda Elmacık ve alt kuruluşları tarafından kullanılabilir veya çözüm ortaklarına kullandırılabilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslara satılmaz. Bununla birlikte, anket sonuçları veya genel bilgiler sitemizde veya kitle iletişim araçları ile de paylaşılabilir.

Üyelik, abonelik ve benzeri sebeplerle sitemize kaydettiğiniz kişisel bilgiler ise sizin izniniz doğrultusunda;

a- Size ürün tanıtımı yapmak,

b- Firmamız hakkında sizi bilgilendirmek,

c- Kullanıcı yorumlarını paylaşmak,

d- Reklam ve bilgilendirme yapmak,

Gibi amaçlarla kullanılabilir.

Adli veya resmi makamlarca talep edilmesi halinde bilgiler yasal zorunluluk gereği iyi niyet çerçevesinde üçüncü kişilere açık olmamak kaydıyla paylaşılacaktır.

3- Bilgilerin güvenliği

Elmacık, siteden doğrudan veya dolaylı olarak toplanan verilerin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Bu amaç doğrultusunda da veriler üçüncü parti güvenlik sağlayıcı firmalarla paylaşılabilir.

4- Politikadaki değişiklikler

Gizlilik politikası ile ilgili değişiklik yapma hakkımız saklı olmakla birlikte, değişiklikler sitemizden duyurulacak olup kişisel verileri bu değişiklikten etkilenmesi olası kullanıcılar verilerinin veritabanımızdan silinmesini talep edebileceklerdir.